Menu Zamknij

Prezenty firmowe

Oryginalne, ekologiczne,… Prezenty dla firm. 

Świeca zapachowa na prezent.

Natura jest najlepszą dekoracją. Świeca zapachowa i lampion  z czystego wosku palmowego doda uroku każdemu wnętrzu. Wewnątrz zaskakujące towarzystwo wosku sojowego, które zapewni długi czas spalania. Na tym jednak nie koniec – całość w asyście rozpływających się aromatów.

Barwa lampionu zewnątrz: biała Barwa świecy: kość słoniowa Aromat: świąteczny: jabłko i cynamon Czas spalania: ok. 100 godzin Waga: 800 gramów Wymiar świecy: 100x100x100 mm Ilość knotów: 2 Opakowanie: karton ekologiczny ze wstążką Temperatura otoczenia podczas palenia: 15-23C° Temperatura przechowywania: 15-25C° Zalecany czas jednorazowego palenia: do 4 godzin Mieszanka wewnątrz: Wosk sojowy wolny od materiałów modyfikowanych genetycznie,pestycydów i herbicydów, potwierdzone w akredytowanych laboratoriach. Gwarancja, certyfikacja, że jest to w 100% roślinny wosk bez dodatku ropy naftowej, parafiny, wosków palmowych ani pszczelich. Wosk posiada certyfikat koszerności i jest produkowany zgodnie ze standardami FDA. Mieszanka zewnątrz: Wosk palmowy wolny od materiałów modyfikowanych genetycznie, pestycydów i herbicydów. Gwarancja, certyfikacja, że jest to w 100% roślinny wosk palmowy bez dodatku ropy naftowej, parafiny.
 
 

Niepowtarzalne prezenty firmowe. 

Wybierz z nami prezenty firmowe. 
Jako producent z branży poligraficznej oferujemy usługę wykonania spersonalizowanego prezentu dla firm. Unikalne prezenty dostępne z minimum 100-200 szt. 

Dołącz do grona zadowolonych Firm:

Zdecyduj – jakiego produktu potrzebujesz ?

Oferujemy: 
– Świece zapachowe w szklankach drukowanych lub z etykietą, 
– Kubki reklamowe z nadrukiem,
– Opakowanie spersonalizowane.

Skonfiguruj prezent dla firmy.

Możemy dla Ciebie wykonać:
– nadruk na pojemniku szklanym lub porcelanie,
– etykietę,
– opakowanie z nadrukiem.

Zaufaj doświadczeniu. 

Produkty poligraficzne dostarczamy już od dwudziestu lat. Jesteśmy zaufanym producentem opakowań kartonowych, pomagamy firmom skonfigurować niepowtarzalny prezent firmowy. Nasze doświadczenie pozwala nam na realizację procesu produkcyjnego, z zachowaniem najwyższej jakości usługi.

kubki z nadrukiem

Spersonalizowane kubki z nadrukiem

Kubki z nadrukiem jako prezent dla firm
opakowanie jednostkowe kubki reklamowe  z nadrukiem

Spersonalizowane świece zapachowe dla firm.

Prezent firmowy , upominek , gadżet dla firm
prezenty dla firm personalizowane