Menu Zamknij

Poligrafia reklamowa – wizytówki, ulotki, kalendarze, notesy,…

Poligrafia reklamowa - wizytówki, ulotki, kalendarze, notesy,...

Poligrafia reklamowa.

W sposób profesjonalny przygotowujemy i wykonujemy materiały poligraficzne, jako skuteczne wsparcie dla identyfikacji wizualnej Twojej firmy.  Oferujemy poligrafię reklamową. 
Jako doświadczony producent opakowań, oferujemy również wszelkiego rodzaju asortyment materiałów reklamowych. Z nami możesz wykonać:

wizytówki, papiery firmowe,
– kalendarze,
– ulotki, foldery, broszury,
– teczki ofertowe,
– notesy,
– nadruki na kopertach,
– materiały POS (wobblery, listwy cenowe, topery, hangery, standy).

wizytówki

Wizytówki.

Wizytówka jest najbardziej klasyczną formą reklamy bezpośredniej. Dzięki niej nawiążesz pierwszy kontakt z klientem i nadasz Twojej firmie profesjonalny wizerunek. Na wizytówce powinny znaleźć się najważniejsze informacje teleadresowe. Warto zaznaczyć, że im ciekawszy wzór wizytówki pod względem wizualnym, tym większa szansa na zainteresowanie firmą przez potencjalnego klienta. Wizytówki to niezbędny element wyposażenia każdego profesjonalisty na różnego rodzaju: spotkaniach, szkoleniach czy konferencjach – wszędzie tam, gdzie jest duża szansa na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych. Oferujemy druk wizytówek. Cena wizytówki uzależniona jest od jej nakładu, a także podłoża, na jakim została wydrukowana. Ważnym czynnikiem wpływającym na ceny wizytówek są uszlachetnienia. Jako drukarnia oferujemy poligrafię reklamową odpowiednią dla Twojej firmy.

Ulotki.

Poligrafia reklamowa dla twojej branży ? Produkcja lub usługi? Zainwestuj w druk ulotek! Zyski z dystrybucji ulotek są nie do przecenienia: zainteresowani ofertą klienci to bezcenna wartość w każdym biznesie. Ulotki drukujemy przede wszystkim na kartonie kredowym i papierze offsetowym, ale także na ekologicznym, wyprodukowanym w 100% papierze barwionym w masie i gładzonym maszynowo. 

Naklejki.

Niedrogi, sympatyczny gadżet o wielu zastosowaniach. Może zdobić sprzęty biurowe czy elektronikę… Opcji jest nieskończenie wiele.  Naklejki o regularnym kształcie prostokąta lub kwadratu tniemy na gilotynie. Te o fantazyjnych kształtach są nacinane na ploterze. Druk naklejek realizujemy zarówno na papierach samoprzylepnych (błysk i mat), jak również na specjalnych foliach (również przezroczystych).

Kalendarze.

Poligrafia reklamowa na kalendarzach firmowych to reklama, która pracuje dla Twojego biznesu przez cały rok. Stanowią elegancki, mile widziany upominek. Ich najważniejsze zalety to użyteczność i  widoczność – reklamują produkt dyskretnie, za to konsekwentnie, dzień po dniu. Dzięki temu druk kalendarzy odznacza się wysoką skutecznością marketingową przy stosunkowo niewielkim nakładzie finansowym. Dodatkowe uszlachetnienie główki kalendarza folią podniesie walory estetyczne produktu.
 
kalendarze firmowe